برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


کد گالری

سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
تبلیغ تی وی
طراحی گرافیکی و عکاسی حرفه ای سمیرامیس
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  Farshad Baradaran[10]
 

فرشاد برادران هستم متولد 02-04-1366 علاقه ی شدید به گرافیک و عکاسی دیجیتال دارم از سال 1379 شروع به کار با نرم افزارهای گرافیک دیجیتال از جمله فتوشاپ و کورل نمودم . ازسال 1382 کار بادوربین عکاسی دیجیتال به ترتیب در زمینه های طبیعت ، مستند ، پرتره و حجم را آغاز کردم . در سال 1388 در رشته مهندسی برق قدرت (الکتروتکنیک) فارغ التحصیل شدم . در حال حاضر عضو رسمی سایت علمی مشاوره ای ایران تج بوده و دارای گواهی تائیدیه از مرکز وب سنج ایران با عنوان مجری برتر تبلیغات کشور میباشم . هدف از راه اندازی وبلاگ آشنائی و ارتباط بیشتر با افراد فعال در زمینه عکاسی و گرافیک دیجیتال بوده و امیدوارم این وبلاگ مثمر ثمر واقع شود.

  لوگوی دوستان
 
    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 6
بازدید دیروز : 32
کل بازدید : 84899
کل یادداشتها ها : 71برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


دریافت كد گالری عك

نوشته شده در تاریخ 90/4/21 ساعت 7:16 ع توسط Farshad Baradaran


 

 

پنجاه لوگوی دایره ای شکل با طراحی منحصر به فرد

- 50 Excellent Circular Logos


پنجاه لوگوی دایره ای شکل با طراحی منحصر به فرد - 50 Excellent Circular Logos


پنجاه لوگو و آرم مشهور که همگی به صورت دایره طراحی شده اند


استفاده از اشکال هندسی در طراحی لوگوها به منزله القای مفاهیم مشخصی به مصرف کنندگان است. مثلاً لوگوهای دایره شکل مفاهیمی چون برقراری ارتباط، امنیت، تکامل، تداوم و راحتی را منتقل می کنند یا لوگوهای مثلثی شکل بیشتر بیانگر مفهوم انرژی، قدرت، تعادل، نظم و حتی شاخصه های مذهبی هستند. در این مجموعه که همگی لوگو هایی با طراحی حالت اصلی دایره هستند و پایه ریزی طرح آنان با دایره آغاز شده مفاهیمی خاص را همان طور که گفته می شود القا کرده اند.
در شکل دایره حالت پایدار و دورانی را در روی سطح مشاهده می کنیم. با دیدن دایره به انسان احساس آرامش دست می دهد. دایره با توجه به حرکت نرم و صافی که دارد به عنوان سمبل روح و روان به کار می رود. رنگی که با دایره و خصوصیات آن برابری می کند، رنگ آبی شفاف است. رنگ آبی ایجاد آرامش می کند و مانند دایره عمق و فضای معنوی دارد. آبی، رنگ افق های دور بیننده است و در عین حال خوگرا و گیراست. شکل دایره با حالت دورانی که دارد، با چرخش خود بیننده را به درون و مرکز می کشاند و در رنگ آبی چنین خصوصیت جذابی دیده می شود. سمبل ستاره شناسی خورشید ،دایره با نقطه ای در مرکز آن. دایره با تمام شکل هایی که خصوصیت قوس دار و مدور داشته قرابت دارد. مثل اشکال بیضوی، موجی یا سهمی و نظایر آن، شکل دایره که لاینقطع در حال حرکت است.
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ